В Надвірні вже п’ятий рік працює дитяче паліативне відділення - батьки не натішаться (відео)

Об этом сообщает 1stvc.in.ua со ссылкой на СМИ.


Там піклуються про діток із вродженими вадами і тяжкими неврологічними недугами. І хоч вилікувати їх не змозі, проте, можуть значно поліпшити якість життя малечі.


Там все як вдома – просторі, зручні палати, в яких діти мешкають разом із мамами, тепла атмосфера та турбота. Та головне – щоденний розпорядок, завдяки якому малюки почуваються краще, – пишуть Версії з посиланням на 5 канал.


Щоденні заняття дають добрий результат – радіє мама однорічної Ані-Вікторії Вірстюк.


“У дитини рученька була у дуже поганому стані. Вона взагалі нею не рухала. Але зараз, дякувати Богу, пішла на покращення”, – розповіла Вікторія Вірстюк, мама пацієнтки паліативного відділення.


Впродовж року тут приймають дві сотні діток з вродженими вадами і важкими неврологічними недугами. Допомагають їм фахівці аж до повноліття.


“Дітям надається медикаментозне та терапевничне лікування, але дуже добре їм допомагає саме спілкування між собою. Як дітям, так і їхнім батькм потрібна соціальна реабілітація”, – відзначила Марія Хміль, в.о головного лікаря Надвірнянського будинку дитини.



Джерело статті: “http://versii.if.ua/novunu/v-nadvirni-vzhe-p-yatiy-rik-pratsyuye-dityache-paliativne-viddilennya-batki-ne-natishatsya-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя